🙏Pielgrzymi pobudzeni przykładem Maryi „Gwiazdy Ewangelizacji” i świętych, którzy pełnili rozliczne ewangeliczne dzieła, wracają do swych środowisk pełni nowego zapału apostolskiego.
🙏Sami więc, jeśli tylko dobrze wykorzystają dar pobytu w sanktuarium, mają szansę stawać się czynniejszymi ewangelizatorami poprzez słowa i czyny.
🔥Nasi Pielgrzymi, finalnie, informują nas z kolejnych dni pobytu w Međugorje:
😀W dniu 12.08 – wspólnie odmówiliśmy Różaniec Święty, udając się na Wzgórze Objawień Podbrdo (miejsce pierwszych objawień) oraz spędziliśmy wieczór na modlitwie poczynając od godziny 18:00.
😀W dniu 13.08 – wspólnie odprawiliśmy Drogę Krzyżową, idąc na Górę Krzyż (Križevac), gdzie na miejscu również odmówiliśmy Różaniec Święty. Wieczór spędziliśmy, również, na modlitwie poczynając od godziny 18:00, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
😀W dniu 14.08 – rankiem udzieliliśmy wywiadu dla “Radio Međugorje”. Następnie, zwiedzaliśmy Međugorje oraz uczestniczyliśmy w objawieniach Matki Bożej, które miały miejsce na zamku Nancy i Patricka.
😀W dniu 15.08 – uczestniczyliśmy w polskiej Mszy Świętej o godzinie 11:00, następnie byliśmy na objawieniach prywatnych w kaplicy u widzącej.
😀W dniu 16.08 – po porannej Mszy Świętej o godzinie 7:00, pierwsza część naszej grupy udała się w drogę powrotną do Polski do swoich domów, a druga – jeszcze została na miejscu (wróci w późniejszym terminie).
👋To tyle, … i aż tyle.
🙏Panu Bogu Najwyższemu dziękujemy za moc otrzymanych Łask Bożych w trakcie całej pielgrzymki, chwil piękna otaczającej nas natury, emocji i wzruszeń oraz bliską nam ludzką życzliwość i wszelkie dobro, które nas w trakcie pielgrzymowania spotkało.
🙏A Maryi, Naszej Mamie Niebieskiej, dziękujemy, że doprowadziła nas tutaj, pod krzyż na Górze Križevac (“Oto syn Twój. Oto Matka Twoja”) oraz za wszelką opiekę pod Jej Matczynym Płaszczem.
🙏Panie Jesteś Niezmierzony i Nieodgadniony w Swoich Łaskach:
🙏Dziękujemy Ci, Ojcze nasz,
🙏Za życie i za wiarę,
🙏Którą nam poznać dałeś,
🙏Przez Jezusa Syna Twego,
🙏Tobie chwała na wieki.
🔥P.S. Pragniemy poinformować Was jeszcze, że zamówiona jest Msza Święta za wszystkich dobroczyńców pielgrzymki, która najprawdopodobniej odbędzie się we wrześniu br. Szczegóły prześlemy w późniejszym terminie.
🙏Jeszcze raz WIELKIE BÓG ZAPŁAC ZA WSZYSTKO.
🙏Z Panem Bogiem i Maryją.
🌺Niech Maryja otacza Was wszystkich Płaszczem Swojej miłości, a Pan Jezus błogosławi na każdy dzień codziennego trudu.🌺






































































































































